مجیدی از برهم خوردن نظم بازی جلوگیری کرد/ حضور شجاعانه در لیبرتی

[ad_1]

در دقایق ابتدایی بازی استقلال و نساجی به اشتباه توپی وارد زمین شد که فرهاد مجیدی مانع از ورود توپ شد و این اتفاق واکنش و تشویق هواداران استقلال را در پی داشت.

به گزارش ایسنا، در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، دو تیم استقلال و نساجی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

قبل از شروع بازی مراسمی به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی و ارتش برگزار شد و گروه کر ارتش جمهوری اسلامی به اجرای سرود پرداختند.

مجیدی از برهم خوردن نظم بازی جلوگیری کرد/ حضور شجاعانه در لیبرتی

مجیدی به محض ورود به ورزشگاه آزادی مورد تشویق شدید هواداران استقلال قرار گرفت.

علاوه بر این لحظاتی قبل از بازی دو پرچم آبی با دو ستاره قهرمانی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا روی سکوها ظاهر شد.

مجیدی از برهم خوردن نظم بازی جلوگیری کرد/ حضور شجاعانه در لیبرتی

حدود 2000 هوادار نساجی برای تماشای این بازی از نزدیک به ورزشگاه آزادی آمدند. بیش از 12000 تماشاگر مستقل نیز برای تماشای بازی تیم محبوب خود به ورزشگاه آمدند.

در ترکیب ذخیره استقلال نام نفراتی چون سیدحسین حسینی، صالح حردانی، مهدی مهدی پور، آرمان رمضانی، عزیزبک امانوف، رودی جستاد، محمد دانشگر، ارسلان مطهری و رضا آذری به چشم می خورد.

در همان دقایق ابتدایی بازی به اشتباه توپ وارد زمین شد اما فرهاد مجیدی مانع از ورود توپ شد و این اتفاق واکنش و تشویق هواداران استقلال را در پی داشت.

مسعود شجاعی که یکی از غایبان این بازی بود به ورزشگاه آزادی آمد تا این بازی را از نزدیک تماشا کند.

هواداران در دقایق ابتدایی نیمه اول شور و شوق خاصی به ورزشگاه دادند تا آبی های پایتخت در دقایق ابتدایی موقعیت های گلزنی قابل توجهی داشته باشند.

در اواسط نیمه اول و در دقیقه 22 یاد و خاطره اسطوره باشگاه استقلال منصور پورحیدری در بین هواداران استقلال گرامی داشت.

هواداران استقلال در جریان بازی شعارهایی را علیه تیم رقیب خود پرسپولیس سر دادند. هواداران نیز با روشن کردن چراغ تلفن همراه خود علیه تیم رقیب شعار سر دادند. سرخپوشان پایتخت شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل آلومینیو اراک با نتیجه 3 بر 2 شکست خوردند و از دور رقابت ها کنار رفتند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها