مزایای هیتر کمربندی

به عبارتی المنت کویل هیتر به سرعت گرم میشود و در مقابل هزینه نگهداری و تعویض قطعات آن بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

هیتر کمربندی با ترموستات

همچنین حواستان به دوشاخهی دستگاه باشد؛ در صورتی که آسیب دیده است از تعمیرکار متخصص مجاز برای تعویض آن کمک بگیرید.

خرید هیتر کمربندی

محفظه کارتر نسبت به دیگر قسمت های دستگاه به دلیل حضور روغن، فشار کمتری دارد که سرمای محیط به کاهش فشار آن کمک می کند.

المنت فلنج دار در تعدادی از مواد متناسب با انواع کاربردهای گرمایش سیال ارائه می شود. در ادامه به معرفی این تجهیز گرمایشی و کاربردهای آن میپردازیم.

المنت فلنج دار در تعدادی از مواد متناسب با انواع کاربردهای گرمایشی مایعات ارائه شده است. اگر در صنایع مختلف با سیستمهای گرمایشی از این دست سر و کار داشته باشید، نام المنت کویل هیتر در کنار سایر انواع المنت به گوشتان خورده است.

با توجه به کارایی این المنت حرارتی در موقعیتهای مختلف، غلاف فلزی آن از جنسهای مختلف مقاوم در برابر خوردگی و سایر عوامل محیطی برای افزایش عمر هیتر ساخته میشود.

این نوع المنت برای افزایش سطح ساخت و همچنین افزایش کاربرد آن در طرحهای سفارشی پرهدار، گیره موی سنتی و تاشو تولید میشود.

هیتر فن دار کم مصرف

در هنگام روشن بودن کمپرسور روغن درون آن سبب خنک شدن قطعات سیستم می شود. تولید کنندگان هیتر هدف جامع ترین مجموعه صنعت المنت ها را تولید می کنند.

هیتر کمربندی کمپرسور

از آنجا که در این نوع سیم مارپیچ شده پوشش عایقی وجود ندارد، ممکن است بین یک کویل با کویلهای دیگر اتصال برقرار شده و هیتر از کار بیفتند.

قیمت هیتر کمربندی

المنت کویل باز از سیم مقاومت برهنهای تشکیل شده که به پایانهها متصل بوده و بین عایقی از جنس سرامیک جای گرفته است.

همانطور که گفتیم بیشتر این مقاومتها نسبت به جریان هوای ثابتی که روی سیم وجود دارد، مقاومت دارند؛ اما اگر چگالی آنها به حد کافی کم باشد، در هوای ثابت نمیسوزند.

هیتر برقی هیدروژنی مجهز به المنت فنری است و ترموستات استفاده شده در آن حالت اتوماتیک و دیجیتالی دارد، این ترموستات از قابلیت تنظیم حرارت برخوردار است؛ در واقع با رساندن دما به حد مقبول دستگاه به حالت اتوماتیک می رود.

لذا برای گرم سازی برخی از نقاط منزل، شما می توانید از هیتر استفاده کنید. برای مطالعه کامل این سیستم بیشتر می توانید مقاله چیلر تراکمی را مطالعه بفرمایید.

مبدل های حرارتی را در رادیاتور ماشین، رادیاتور های شوفاژ و موتورخانه ها نیز می توانید پیدا کنید. سپس مبرد داغ و فشار بالا وارد کندانسور می گردد.

برفک زدن یخچال امری غیرطبیعی نیست و یکی از دلایل آن باز و بسته شدن در یخچال است و بر اثر فشار بیرونی که وارد یخچال میشود، برفک به وجود میآید و تعادل گرمایی یخچال را به هم میزند.

با بالابردن دمای روغن ، ماده مبردی که به داخل محفظه کارتر وارد می شود تبدیل به مایع نمی شود و دوباره به خط مکش باز می گردد .

بعد از اینکه این دستگاه را در محل مناسب خود قرار دادید برق آن را وصل کنید و دکمه ی استارت آن را روشن کنید در این حالت فن شروع به حرکت می کند و هوای سرد محیط را به داخل سیستم می کشد و بعد از گرم شدن با استفاده از المنت دوباره فن آن را به محیط می دمد.

المنت کویل هیتر قادر است در سخت ترین فضاها با دمایی بالغ بر 750 درجه سانتیگراد فعال باشد و قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد – ترموکوپل های همراه هیتر نیز در کنترل دمایی محیط موثر می باشند .

المنت حرارتی در واقع یک یا چند رشته سیم نیمه هادی با مقاومت بسیار بالاست که می تواند شدت جریان های الکتریکی بالا را نیز تحمل کند.معمولا المنت ها از از نیکل یا کروم ساخته می شوند و عبور جریان در آن ها گرما تولید می کند.

گذشته از اتصال بین کویلها در سیم مقاومت بدون پوشش، ممکن است عدم پوشش سیم برای اپراتوری که با آن کار میکند نیز خطرساز شود.

در این بین برخی صنایع به هوای فشرده با درصد خلوص بالاتری احتیاج دارند، استفاده از درایر جذبی هوای فشرده می تواند برای کاربرد های حساس که نیاز به رفع رطوبت با نقطه شبنم حتی بالاتر از منفی 60 دارند گزینه مناسبی باشد.

شاتون کمپرسور قطعی اهرمی شکل که نیروی محرک را از میل لنگ گرفته و در داخل پیستون حرکت می کند.

میل لنگ در داخل کمپرسور، توسط قطعه ای به نام شاتون، به پیستون متصل می شود. سیم پیچ کمپرسور پیستونی : وسیله ای که به عنوان نیروی محرکه ی کمپرسور عمل می کند و زمانی که جریان الکتریکی در آن برقرار می شود، نیروی مغناطیسی ایجاد شده باعث چرخش روتور و میل لنگ می شود.

• موقع روشن بودن کمپرسور روغن درون آن باعث خنک شدن قطعات سیستم می شود. در غیر اینصورت وقتی کمپرسور راه اندازی می شود مایع مبردی که در روغن حل شده است تغییر حالت ناگهانی یا فلاش می کند و مخلوط مبرد و روغن به صورت کف درآمده و مقدار زیادی روغن به همراه ماده سرمازا کمپرسور را ترک میکند.

مزیت این سوئیچ این است که در زمان قطع برق کلی، برق کمپرسور چیلر قطع می گردد و هنگام وصل شدن مجدد برق، کمپرسور چیلر دیگر روشن نمی شود بلکه باید مجدداً توسط اپراتور راهاندازی گردد. This  post was generated wi th GSA  C​ontent Gener​ator  Demover sion !

با توجه به تعمیر پذیر نبودن کمپرسور اسکرال، طول عمر کمپرسور سیلندر پیستونی بیشتر است. حدود قدرت گرمایشی متناسب با متر مربع را میتوانید در جدول ببینید.

المنت میله ای استفاده از انواع مختلف المنت حرارتی در صنایع و وسایل گرمایشی چند سالی است بسیار رایج و پرکاربرد است.المنت های حرارتی در زمان کوتاهی گرمای بسیار زیادی تولید کرده و مصرف انرژی پایینی دارند.در ادامه المنت فنری حرارتی، ویژگی ها و کاربردش بیشتر آشنا می شویم.

قیمت المنت فنری مهم ترین عامل موثر بر قیمت انواع هیتر ، سیم المنت می باشد. این المنت حرارتی در گریدهای مختلفی بر حسب نیاز مشتری تولید و عرضه میشود و قیمت آن به نوع گرید و کیفیت المنت بستگی دارد؛ اما در کل قیمت این محصولات در شرکت پایاسنس مناسب است.

با توجه به قیمت مناسبی که دارند، بسیار مقرون به صرفه بوده و طول عمر بالایی دارند. با این جابجایی شیر ورودی کمپرسور باز می شود.

انواع بوش های کریر (carrier) در این فروشگاه موجود می باشد . المنت های کمربندی سرامیکی تولید المنت مرکزی سمنان با روکش استیل و از مرغوبترین سرامیکهای موجود در بازار ساخته خواهد شد .

المنت کمربندی با روکش استیل و گالوانیزه دارای انواع ساده و روکشدار است. این المنت حرارتی دارای کابل کنترل دما است و در دو نوع المنت ترموکوپل دار و بدون ترموکوپل مورد استفاده صنایع قرار میگیرد.

شرکت پایاسنس با بهرهمندی از تیم متخصص و سالها تجربه در حوزه ارائه تجهیزات اندازه گیری دما و انواع المنت و همچنین ارائه خدمات مربوط به آنها با پشتیبانی کامل بهترین انتخاب برای خرید المنت کویل هیتر محسوب میشود.

استفاده از ترموکوپل داخلی برای کنترل دما در این تجهیز اختیاری است. المنت فلنج دار با استفاده از عناصر جوشکاری یا جوشکاری در یک فلنج ANSI یا صفحه ساخته می شوند.

• طبق تجربه بدست آمده اکثر مشکلات به وجود آمده در سیستم تبرید به رطوبت مربوط می گردد و به همین دلیل همیشه توصیه میگردد در بازرسی سیستم سردخانه و چیلر اول از همه چیز به سایت گلاس های تعبیه شده بر روی سیستم آن توجه گردد.

ضمن این که المنت فنری همانطور که از نام آن برمیآید از انعطافپذیری بالایی برخوردار است. بیشترین کارایی این المنت حرارتی به واسطه عملکرد بهینه آن در سرعت بالای گرم شدن دیده میشود.

از این رو این المنت گرمایشی تنها برای جریانهایی با سرعت کم قابل استفاده است. بخاری برقی فن دار با سرعت بیشتری محیط خانه یا محل کار را گرم میکند.

در سال 1920 با مدیریت توماس متسون، شرکت امرسون یک ساختمان تولیدی هشت طبقه را در سنت لوئیس افتتاح میکند.

با توجه به این که هر نوع المنت کارایی و عملکرد خاصی دارد، انتظار میرود برای این نوع از المنت گرمایش الکتریکی نیز کارایی خاصی تعریف شده باشد.

ساختار آن نیز به این صورت است که از مدارهای بازی تشکیل شده که میتواند هوا را به صورت مستقیم از طریق کویلهای مقاومتی آویزان به آن گرم کند.

این ویژگی سبب شده المنت پاسخ بسیار سریعی داشته باشد و مساحت کم سطح آن سبب کاهش افت فشار شود.

میتوان این نوع المنت گرمایش صنعتی غیرمستقیم را راه حل مناسبی برای جلوگیری از خرابی و از کار افتادن مواد حساس به گرما دانست؛ چون این المنت استاندارد برای کاهش نیاز به چگالی وات کاربرد دارد و وقتی چگالی وات به اندازه مورد نیاز و کم باشد، در هوای ثابت نمیسوزد، چون بیشتر این المنتها به جریان هوای ثابت روی سیم از خود مقاومت نشان میدهند.

ضمن این که منیزیم اکسید این المنت را احاطه کرده و کویل مقاومت کاملا پوشیده شده است. در مقابل هیتر غلاف فلزی از سیم مقاومت نیکل کروم تشکیل شده و در یک غلاف فلزی جای گرفته است.

این محصولات در دو نوع المنتی و هیت پمپ وجود دارد که هر دوی آنها انتخاب های مناسبی برای گرمایش هستند.

امروزه نیز المنت حلقه ای برای تزریق پلاستیک ، بسته بندی ، ذوب و تزریق آلومینیوم ، تولید لوله های پلی اتیلن و تولید کاشی کاربرد دارد.

انتقال حرارت از نحوه تماس و منحصربهفرد سیلندرهای تزریق در صنعت های پلاستیک و وکیوم صنايع ذوب و تزريق آلومينيوم تجهیزات آزمایشگاهی خودرو آلات بسته بندی ماشین آلات کفاشی گرمایش مخزن های مواد مایع و جامد خودرو الات پروسه مواد غذایی خودرو آلات ایجاد لاستیک ساخت لوله های پلی اتیلن و پلیکا دستگاه های ایجاد کاشی گونه های هیتر کمربندی یا تسمهای از لحاظ شکل ظاهری به استدلال اینکه المنت کمربندی می بایست خویش را حیاتی محل اتصال بر روی دستگاهها هماهنگ کند.

این کالا دارای بدنه بسیار محکم و بادوام و سوخت آنها هم بسیار بهینه می باشد. این نوع المنت در فضاهایی استفاده میشود که دارای شرایط دمایی بحرانی هستند؛ چون امکان استفاده از آن در دماهای بالاتر از ۸۰۰ درجه سانتی گراد نیز وجود دارد.

این نوع المنت که به المنت فنری نیز معروف است، جزو پرکاربردترین و در عین حال مقرون به صرفهترین انواع المنت الکتریکی محسوب میشود.

به این ترتیب این نوع المنت در انواع جریان هوایی کند و سریع بهترین عملکرد را ارائه میدهد و از هر گونه تماس که نتیجه خطرسازی داشته باشد، جلوگیری میکند.

نصب این المنت در یک فضای بزرگ گرمای یکنواختی را توزیع میکند. این المنت فاصله ایمنی الکتریکی مناسبی ایجاد میکند و دارای طراحی استاندارد و تأیید شده است که سطح المنت گرمایش را به صورت مستقیم در معرض جریان هوا قرار میدهد.

میزان مصرف انرژی آنها A مثبت است و دارای ۱۲ ماه گارانتی پس از فروش نیز هستند. به ویژه فصول بینا­بین (بهار و پائیز) و در مواردی که کار­برد زمستانه نیز مورد نیاز است­، این مشکل بیشتر بروز می­ کند­.

به طور معمول نیز محفظه کارتر به علت وجود روغن در آن، فشار کمتری به نسبت سایر قسمتهای سیستم دارد.

در ادامه به بررسی مختصر این سیستم می پردازیم. از جمله قدیمی ترین تا جدیدترین کمپرسور ها می توان از کمپرسورهای روتاری و پیستونی، کمپرسورهای اسکرو، اسکرال و کمپرسورهای با تکنولوژی ساخت پیشرفته مثل کمپرسور گریز از مرکز نام برد.

انواع مختلف این المنت در نوع سیم و قطر کویل با توجه به نیاز کاربری در صنعت انتخاب میشوند. در المنت بوده و یک عدد از اجزاء اهمیت هیتر محسوب میشوند.

المنت فلنج دار در انواع اندازه و مواد لوله در دسترس است. المنت فلنج دار در انواع فلنج و مواد مختلف موجود است.

در تعریف المنت کویل هیتر میتوان گفت المنتی است که دارای ساختار مارپیچ است. این ابزار دارای انواع و طرح های مختلفی میباشد.

این دستگاه ها طول عمر و بازدهی بالایی دارند. بهتر است دستگاه را به یک تعمیرکار متخصص بسپارید و از تعمیر خودسرانه پرهیز کنید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها