منصوریان: از خودم راضی نیستم و کارکنان/کارشناسانم نباید حرفه های عجیب و غریب انجام دهند!

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: از کارشناسان می خواهم حرفه های عجیب و غریب انجام ندهند و 20 بار فیلم مربوطه را دیدیم و صحنه پنالتی ما ضبط نشد.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از شکست مقابل سپاهان اظهار کرد: بازی بسیار سنگین و فشرده بود. اکثر بازیکنان سپاهان بازیکنان ما بودند. وقتی یک تیم یا بازیکن می خواهد راهی برای رشد پیدا کند، باید هزینه زیادی بپردازیم.

وی گفت: در نیمه اول سه حمله مستقیم انجام دادند و در حرفه ای بودن و تجربه ما سه گل به ثمر رساندند، در نیمه اول 6 موقعیت ایجاد کردیم که تبدیل به گل نشد، به هر حال برخلاف جریان بازی به گل رسیدیم. من به سپاهان تبریک می گویم و برای آنها و تیم فولاد در آسیا آرزوی موفقیت دارم، در نیمه اول سه خطای انفرادی و چهار خطای انفرادی گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: نیمه دوم گل خوردیم اما کافی نبود. به موقع به بازی برگشتیم. در صحنه ای به نفع ما باید پنالتی به سود ما زده می شد. مگر اینکه کارشناسان برنامه های مختلف سیر و پیاز مبالغه کنند و حرف های عجیب و غریب بزنند. لطفا کارشناسان حرف های عجیب و غریب نزنند و ما 20 بار فیلم مربوطه را دیدیم و پنالتی ما گرفته نشد. داوری خیلی خوب بود و به عنوان بهترین داور سال گذشته انتخاب شد اما با تمام احترامی که برای او قائل هستم اولین اشتباهش را برای من شروع کرد. از کارشناسان می خواهم از حق صنعت نفت آبادان صرف نظر نکنند و متخصص شوند. ما به اندازه داوران از فوتبال می دانیم. اگر داور پنالتی را اعلام می کرد 4 بر 3 می شدیم.

وی افزود: از هفته سوم به بعد عادت به باخت در آبادان نداشتیم. فرم تیم ما خوب بود اما سه چهار اشتباه فردی داشتیم اما به بازیکنانم خسته نباشید می گویم اما برای هوادارانمان خیلی ناراحتم چون نتوانستند به ورزشگاه بیایند. آنها منتظر یازله هستند و ممکن است شرایطی برای حضور آنها در ورزشگاه فراهم شود.

منصوریان گفت: سپاهان موقعیت های خوبی برای گلزنی به ما داد اما از آن استفاده نکردیم و حریف مصدوم شد. آزمون سختی بود و از نتیجه راضی نیستم و به خاطر یک اشتباه از خودم و تیمم راضی نیستم. به یکی دو تعویض راضی نیستم و عملکردش خوب نبوده است.

وی درباره قرعه کشی جام جهانی نیز گفت: خیلی دوست داریم در سید یک باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان نیز درباره تعطیلی لیگ گفت: پنج، شش روز تعطیل هستیم و بعد بازی دوستانه انجام می دهیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها