میز ناهار خوری مدل ساینا

میز ناهار خوری گرد و بزرگ، با تکيه گاه اندک و ساختار کابين خلبان، فيتزجرالد مبل مدولار روياهاي شماست. الهام گرفته از انواع معماري ايتاليايي، اين قطعه اثبات مي نماید که هنر و طراحي داخلي به محض اينکه دیده مناسبي براي آن داشته باشيد، کنار نیز مي آيند.‎ Studiopepe.‎ تجربه غيرقابل انکار گسترده خویش را در ادامه اين مبل به ارمغان مي آورد و قطعه اي را به ما‌درها مي دهد که در ادامه ذهن تمامی خواهد بود. يک پوسته برنجي طرفين و نصیب پاييني تودوزي را در ادامه آغوش مي گيرد و ساختاري معین به آن مي بخشد که به سختي نمي اقتدار از آن دیده پوشي کرد.

 

ايده‌هاي طراحي اواسط قرن Studiopepe به خوبی ايده‌هاي منحصربه‌فرد آن، واقعاً دنياي طراحي مبلمان را آن‌طور که مي‌شناسيم مجدد تعريف مي‌کند. ، کيارا و آريانا چيزي مخصوص به شخص را کشف کردند. آن ها در ادامه حوزه‌ مرکز شهر پورتو، با تام ساختمان هاي نمادين، نقاط ديدني معماري، گالري هاي هنري و طراحي مخصوص به فرد، نظیر سرالوس، و تمدن عالي صنايع دستي، صحنه اي تماماً جديد، ديدند و يافتند. الهاماتي که به آن ها احساس منزل بودن مي دهد

 

بررا يک مبل مدولار هست که از پارچه يا چرم پوشيده شده و ساختاري از چوب جامد دارد. بالشتک فوم پلي اورتان با چگالي بالا با عرض هاي مختلف.

نکته: ميز و چراغ سرو بايد روي پايه ها در ادامه تکيه گاه ها اثبات شود (به دلايل فني قابلیت کارگزاشتن در ادامه پشت دستگاه ها وجود ندارد).

 

نسخه انحصاري Brera به خوبی پايه‌هاي فلزي با طراحي ظريف خود، پرداخت گرانبهايي را به نمايش مي‌گذارد.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.