نایب قهرمان والیبال بانوان ایران در جام «کرناکیا».

[ad_1]

تیم ملی والیبال بانوان ایران در اولین تجربه خود در خارج از کشور به عنوان نایب قهرمانی کوپا ایتالیا «کورناکیا» دست یافت.

به گزارش ایسنا، جام کورناکیا با 40 سال سابقه میزبانی مسابقات در سطح جهانی هر ساله پذیرای والیبالیست های زیر 17 و 19 سال است و بسیاری از مشهورترین بازیکنان فعلی این ورزش سابقه حضور در جام را دارند.

تیم‌های ملی والیبال دختران و پسران، پسران و نوجوانان ایران که در رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ قرار دارند، با هدف برگزاری اردوی خارج از کشور و برگزاری دیدارهای تدارکاتی در مسابقات جام کورناکیا ۲۰۲۲ ایتالیا شرکت کردند.

تیم والیبال بانوان ایران پس از 5 پیروزی متوالی در مرحله مقدماتی، یک چهارم نهایی و نیمه نهایی جام کورناکیا، عصر امروز (دوشنبه 29 فروردین) در دیدار پایانی این رقابت ها به مصاف اوربانیا ایتالیا رفت و با شکست مواجه شد. سه به یک

شاگردان میترا شعبانیان در ست دوم 25 بر 17 پیروز شدند اما در ست های اول، سوم و چهارم با نتایج 25 بر 22، 25 بر 21 و 25 بر 15 شکست خوردند و به نایب قهرمانی جام کورناکیا رسیدند.

در پایان این رقابت ها تیم رویایی نوجوانان دختر زیر 17 سال در جام کورناکیا معرفی شد که درسا فلاح عنوان بهترین پاسور و سیدنگار هاشمی عنوان بهترین لیبرو جام را از آن خود کردند.

شقایق حسنخانی، پریا حاجتمند، ستایش هادی، مریم محمدی، سارینا یعقوبی، ستایش حسینی، آسیه حسنی، زهرا محمدزاده، نیلی رستمی، هدیه طالعی، دیانا رشیدی، هلیا پیری و آتنا شادکین دیگر ملی پوشان کورنا ایران بودند.

میترا شعبانیان سرمربی تیم، محبه نجفی زاده سرمربی، اعظم عیدی و صفورا گل افشان کمک مربی، شبنم ملی بدنساز، ایمان شاهمرادزاده آنالیزور و حبیب لو فیزیوتراپ اعضای تیم بودند.

گفتنی است تیم های ملی والیبال پسران و دختران ایران در بزرگترین ماموریت تدارکاتی تاریخ والیبال ایران به مسابقات جام کورناکیا ایتالیا اعزام شدند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها