همپوشانی و همپوشانی دستگاه ها باعث ایجاد حس امنیت می شود

[ad_1]

ایسنا/ لرستان استاندار لرستان گفت: افزایش و همپوشانی بین دستگاه ها موجب ارتقای ایمنی و احساس امنیت در جامعه می شود.

فرهاد زیویار در جلسه قرارگاه پیشگیری از سرقت ضمن عزاداری در شهادت امام اول شیعیان حضرت علی (ع) و گرامیداشت شب های پرفیض قدر اظهار داشت: باید به دنبال ارتقای بیشتر امنیت خود باشیم. شهروندان با انجام کار جهادی و تلاش مضاعف.

وی با تاکید بر اینکه افزایش و همپوشانی بین دستگاه ها موجب ارتقای امنیت و احساس امنیت در جامعه می شود، افزود: برای کاهش سرقت و پیشگیری از وقوع جرم باید تلاش مضاعف برای خدمت به استان خود با تلاش و جهاد مضاعف داشته باشیم.

استاندار لرستان تاکید کرد: جلوگیری از افزایش انواع سرقت ها، ایجاد ناامنی روانی برای مجرمان و سارقان در حوزه های جرم و جنایت و تقویت احساس امنیت در جامعه مهمترین و اصلی ترین هدف این حوزه است.

زیویار همکاری و مشارکت مردم به ویژه دستگاه های مسئول با پلیس در پیشگیری از وقوع جرایم به ویژه سرقت را مورد تاکید قرار داد و نقش مردم را در پیشگیری از سرقت برشمرد.

وی با تاکید بر استفاده از روش های کارآمد و استفاده از فناوری در کشف جرم، افزود: تجویز روش های سنتی در آینده راهگشای پیشگیری از معضلات و ناهنجاری های اجتماعی نخواهد بود.

استاندار لرستان با بیان اینکه برای دستیابی به اهداف بلندمدت باید اقدامات به روز و کارآمد انجام شود، گفت: امنیت خوبی در سایه تعامل مردم، ارگان ها و دستگاه های مسئول ایجاد می شود. پلیس.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها