همکاری جهاددانشگاهی و شهرداری کرمانشاه در حال توسعه است

[ad_1]

ایسنا/ کرمانشاه در دیدار رئیس و معاونان سازمان جهاد دانشگاهی استان با شهردار کرمانشاه بر توسعه همکاری های دوجانبه تاکید شد.

بهرام بادکو رئیس سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه نیز در این جلسه با تشریح فعالیت های این سازمان در حوزه های آموزشی، فرهنگی، فناوری و پژوهشی اظهار داشت: جهاددانشگاهی در جایگاه خوبی قرار دارد. شرایط زیرساخت توسعه توسعه در میان جهادگران دانشگاهی در سراسر کشور.

وی با اشاره به برخی از فعالیت های اصلی این سازمان افزود: فعالیت پارک علم و فناوری کرمانشاه و حمایت بیش از 600 صاحب ایده، راه اندازی مرکز تخصصی درمان ناباروری با نرخ باروری استاندارد، تاثیرگذار است. حضور اعضای هیات علمی و گروه های تخصصی پژوهشی، فعالیت های آموزشی با موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی، مرکز علمی کاربردی آموزش و پرورش مقامات دولتی و آزاد، خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و مرکز افکارسنجی ایران دانشجویان (ISPA) بخشی از تلاش های جهادی در استان هستند.

بادکو در ادامه بررسی اجتماعی سکونتگاه های غیررسمی کرمانشاه با هدف ارائه راهکارها و الگوی بومی توانمندسازی را از اقدامات گروه پژوهشی جامعه شناسی عنوان کرد و افزود: برای کمک به حل مشکلات کرمانشاه و حل مشکلات جامعه آمادگی کامل داریم تا با شهرداری همکاری کنند

رئیس سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه در پایان بر استفاده از توانمندی های مشترک و هم افزایی بیشتر برای توسعه همکاری های دوجانبه تاکید کرد.

نادر نوروزی شهردار کرمانشاه نیز در این نشست با تاکید بر اینکه تولید دانش خوبی در جهاددانشگاهی انجام شده که قطعا در بخش های مختلف از آن استفاده خواهیم کرد، افزود: شرکت های دانش بنیان داریم و از ظرفیت ها استفاده می کنیم. از این شرکت ها در شهرداری است.

وی افزود: فعالیت شرکت ها و واحدهای فناور مبتنی بر دانش امیدوارکننده است و ما تمام توان خود را از این جوانان در این بخش حمایت خواهیم کرد.

نوروزی افزود: در زیباسازی شهر و در مدیریت هوشمند نیازمند فناوری های نوینی هستیم که از توانمندی های خوب شرکت های پارک علم و فناوری کرمانشاه استفاده شود.

شهردار کرمانشاه همچنین به لزوم استفاده از تحقیقات محققان و جامعه شناسان جهاددانشگاهی در حاشیه شهر کرمانشاه اشاره کرد و ادامه داد: حاشیه نشینی یکی از معضلات بزرگ کلانشهرها به ویژه کرمانشاه است که باید با مطالعه و کار علمی از آن حمایت کرد. حل.

وی در پایان در انعقاد تفاهم نامه های همکاری تاکید کرد و گفت: همکاری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه و شهرداری زمینه را برای حل بسیاری از مسائل و مشکلات جامعه فراهم می کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها