هیچ درخواستی برای جابجایی درختان منطقه یک به کمیسیون ماده 7 نشده است

[ad_1]

رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران از عدم دریافت درخواستی از سوی شهرداری برای جابجایی درختان منطقه یک به کمیسیون ماده ۷ خبر داد.

به گزارش ایسنا، مهدی عباسی صبح امروز در تذکری پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران درباره خبر جابجایی درختان محله چیذر، اظهار کرد: اگر این موضوع تبدیل به یک سنت و رویه شود، چگونه می توانیم از شهروندان بخواهیم درختان را نگه دارید؟” به درختان آسیب نرسانید.

وی در ادامه با بیان اینکه من نماینده شورا در کمیسیون ماده 7 هستم و درخواستی برای جابجایی وجود ندارد، گفت: کمیسیون ماده 7 متولی هماهنگی برای جابجایی درختان است و اگر این درخواست در کمیسیون ماده 7 باشد. نظر کمیسیون ماده ۷ این بود که در زمان مناسب یعنی زمستان که درختان می‌خوابند جابه‌جایی صورت گیرد و شهردار منطقه یا شهرداری نمی‌تواند خودسرانه کاری برای جابه‌جایی انجام دهد و از شهرداری می‌خواهیم به قانون احترام بگذارد.

عباسی همچنین درباره شماره حساب ها و افزایش عوارض گفت: در طرح مذکور، تهران را به 5 بلوک فعال تقسیم کردیم و در بلوک 5 که در مناطق محروم بود، هیچ گونه افزایشی در عوارض نداشتیم و عمدتاً در بلوک های 1 و 1 افزایش داشته است. 2، که در مناطق هستند.” ما در منطقه شمال بودیم و در معاینه فنی چون این موضوع مربوط به تخلفات ساختمانی است، میانگین افزایش تعرفه 20 درصدی داشتیم که ضریب محلی برای جلوگیری از تخلفات ساختمانی افزایش پیدا کرد. اما اکنون مشکلاتی در اجرا وجود دارد و پیشنهاد می شود شهرداری در قالب لایحه یا طرح صحت فیش های صادر شده پیشنهاداتی را ارائه کند.

وی همچنین از وضعیت پل های مکانیزه انتقاد کرد و گفت: در دوره قبل مصوبه ای در خصوص ساماندهی پل های مکانیزه تصویب شد و وظایفی برای شهرداری در نظر گرفته شد که باید دو ماه اقدام می کرد و اکنون می توانیم این وضعیت را بهبود بخشیم. بهبود وضعیت پل ها. شهرداری را به خاطر بسپارید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها