چیلر تراکمی آب خنک

برای اینکه در زمان قطع کارکرد پمپ آب دستگاه، دستگاه به طور خودکار خاموش نشود. مطبوع اجباری خاموش نشده اند، مانند گرم شدن بویلر بخار و یا آب گرم.

چیلر فن کویل دیواری

شرکت صنعتی داتیس کار طراح و تولید کننده انواع سیستم های تهویه مطبوع گرمایشی و سرمایشی ساخت چیلر کندانسور آبی برخ خنک کننده اکونوپک کوره هوای گرم مینی چیلر پکیج یونیت مبدل های حرارتی اسپری درایر ایرواشر و غیره می باشد.

چیلر فن کویل سقفی

به طور کلی فن کویل های دیواری را از نظر عملکردی به دو دسته فن کویل های دیواری دو لوله ای و فن کویل های دیواری چهار لوله ای تقسیم بندی می کنند.

چیلر موتورخانه

اصول نگهداری و تعمیرات چیلرهای صنعتی که باید بر اساس نظم مشخصی انجام شوند به تضمین عملکرد چیلرهای صنعتی در یک سطح بازدهی بهینه کمک می کنند.

در صورتی که تابلو برق ها به درستی عمل کنند می توانند عمر دستگاه را بالا برده، هزینه های تعمیرات دستگاه را کاهش داده و ضریب خطای دستگاه را کمتر کنند.

این مدل در کنار دیوار ، بر روی زمین به صورت روکار نصب می شود. درصورتیکه کندانسور هوا خنک باشد، ساختار آن از لولههای مسی با پرههای آلومینیومی تشکیل شده است که باکمک فن های متعدد، جریان هوا را از روی کندانسور عبور میدهد و دمای آن را کاهش میدهد تا آمادهی ورود به شیر انبساط شود.

مینی چیلر فن کویل

کندانسور تقطیر کننده دستگاهی است که از لوله های (کویل) پر پیچ و خم تشکیل شده که سیال گازی با درجه حرارت بالا در آن به سه روش حرارت خود را از دست می دهد تا به مایع تبدیل شود (تقطیر). C onte​nt was generat᠎ed with the he lp  of GSA C​on᠎tent Gener ator Demover​sion!

چیلر و فن کویل چیست

پس از آن که آب سرد منتقل شد محیط خنک سازی شده و چیلر فرآیند خنک سازی را به درستی انجام می دهد.

چیلر یا فن کویل

این اتفاقات در محیط خلا انجام می شود و تحت فشار بسیار پایین ، در دمای 5 درجه به جوش می آید و بخار می شود.

فن کویل و چیلر

در هنگام خرید فن کویل باید در نظر بگیرید که چه نمونه ای از این دستگاه را می خواهید خریداری نماید و بعد از مشخص کردن باید نوع دو لوله ای و یا ۴ لوله ای بودن دستگاه ظرفیت دستگاه را برای هر فضا مشخص می شود.

و قیمت چیلر آذرنسیم نیز با توجه به ظرفیت آن متفاوت خواهد بود. در پایان نیز از اینکه با سازه افزار همراه هستید بیاندازه سپاسگزاریم.

بنابرین مصرف برق چیلر تراکمی هوا خنک به همراه فن کویل ها همواره متناسب با مقدار سرمایش مورد نیاز است.

به این صورت که برودت مورد نیاز در اواپراتور چیلر هوا خنک تولید میشود. زیرا عدم توقف این بخش در واحد های صنعتی می تواند تاثیر بالایی در آینده فرآیند تولید داشته باشد.

چیلر فن دار

این ویژگی علاوه بر این که به ما قدرت کنترل کامل دما در بخش های مختلف یک ساختمان را به ما می دهد ، باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها نیز می شود.

مبدل حرارتی می تواند گرم یا سرد باشد و یا هر دو مورد را پوشش دهد. قطعاً شما میدانید، تاسیسات گرمایشی یعنی چه و چه مواردی را شامل میشود، اما وقتی که ساختمان خود را بیمه آتشسوزی میکنید، کارشناسی برای برآورد اقلام مورد بیمه در محل ساختمان حاضر میشود.

خرید چیلر فن کویل

مهم ترین مواردی که باید در مراقبت و نگهداری از چیلرهای صنعتی مورد توجه و دقت قرار گرفته شود عبارتند از کنترل جریان برق مصرفی چیلر، فشارهای مکش و دهش در چیلر، شستشوی به موقع کندانسور، کنترل روغن کمپرسور، کنترل دمای ورودی و خروجی چیلر، کنترل لولهکشیها و اطمینان از عدم نشتی.

مینی چیلرها کاربرد وسیعی هم در صنعت تهویه مطبوع، جهت استفاده در آپارتمانها و ساختمانهای کوچک و هم در زمینهی صنعتی دارد و در دماهای زیر صفر و بالای صفر، با کاربرد خاص، قابل استفاده میباشد.

یکی از رایج ترین واژه هایی که در حیطه تهویه مطبوع هوا استفاده می شود چیلر است. پس برای جلوگیری از هر گونه آسیب و خطر فلوسوئیچ در مدار آب خراجی کندانسور قرار داده می شود تا در صورت فقدان آب مانع از روشن پمپ برج های خنک کننده و چیلر شود.

فن المانی چیلر

اگر می خواهید آسوده خاطر خرید نمایید از مرحله اول تا مرحله نهایی، ما در کنار شما هستیم؛ خرید، انتخاب، ظرفیت سنجی و کارشناسی، نصب و راه اندازی سیستم های تهویه مطبوع خود را بدون هیچ گونه نگرانی به ما بسپارید.

اشیر انبساط می تواند تقریبا 25 درصد از مبرد مایع را تبدیل به گاز کند و بقیه آن را به اپراتور برای خنک سازی انتقال دهد.

در صنعت اگر از چیلر برای پروسه های صعنتی استفاده شود به آن چیلر صنعتی می گویند که دارای تفاوت های مختلفی با چیلرهای تراکمی، چیلرهای جذبی و دیگر چیلرهای مسکونی و غیر مسکونی است.

خرید فن چیلر

این دو دستگاه خنک کننده مختلف از لحاظ ساختاری با همدیگر متفاوت بوده و هر کدام از آنها از نوعی تکنولوژی خاص متفاوت با دیگری استفاده می کند.

اما کندانسور آب خنک، مبرد درون بخش لوله ها و پوسته ها قرار گرفته می شود و آب خنک باید از اطراف آن عبور کند.

چیلر و فن کویل ابارا

اپراتور: بخش اپراتور که از لوله و پوسته ساخته شده است وظیفه انتقال مبرد را بر عهده دارد. در سیکل تراکمی، تولید سرمایش بر اساس تبخیر و تراکم و تقطیر و انبساط مبرد میباشد که در طی این چهار فرآیند گرما از سیال واسط گرفته شده و تولید سرمایش میشود.

جواب بسیار ساده است این ضریب بر اساس شرایط آب و هوایی محیط میتواند متفاوت باشد؛ البته عوامل دیگری نیز ر این ضریب دخلی هستند.

از دیگر کاربرهای حائز اهمیت سیستم های مذکور می توان به خاصیت ضد آلرژی بودن آن ها و نیز از بین بردن آلودگی های محیط اشاره نمود.

کندانسور ها به دو بخش کندانسور هوا خنک و کندانسور آب خنک تقسیم می شود. شیر انبساط: این بخش در چیلرهای صنعتی وظیفه تبدیل مبرد مایع به گاز را بر عهده دارد.

کمپرسور: بخش اصلی چیلرهای صنعتی کمپرسور است که اصلی ترین بخش سیستم های سرمایشی به شمار می رود. نگهداری و تعمیرات چیلر صنعتی چگونه انجام می شود؟

کندانسور: بخشی از چیلر که وظیفه خنک سازی مبرد را انجام میدهد کندانسور است. در صورتی که بخواهند دستگاه فرآیند خود را به صورت صحیح انجام شوند باید از چیلرهای صنعتی برای خنک کنندگی آن ها استفاده شود.

همچنین سیم هایی که از آنها در این دستگاه استفاده شده است نیز دارای پوشش آهنی و انعطاف پذیر است .طراحی و ساخت این مدل باریک و زیبا بوده و فضای کمی را اشغال می کند.

1. صنعت تزریق پلاستیک: از چیلرهای صنعتی برای خنک کاری قالب هایی که در صنعت تزریق پلاستیک است استفاده می شود.

با استفاده از چیلر ها (یا مینی چیلر) جریان آب سرد درون کویل و با استفاده از بویلر موجود در موتور خانه (یا پکیج های زمینی و دیواری) جریان آب گرم درون کویلهای Fan Coil تامین میگردد به عبارتی Fan coil از طریق لولههای آب سرد و گرم به چیلر و بویلر وصل میشوند.

همانطور که می دانید هدف چیلر تأمین آب سرد و تزریق این آب خنک به فن کویلها و خنک سازی یک محیط خاص میباشد.

ظرفیت این دستگاه ها معمولا ۸۰۰ الی ۲۲۰۰ CFM می باشد. مینی چیلر از جمله سیستم های تهویه مطبوع با ظرفیت محدود برای فضاهای ساختمانی و مسکونی تلقی میگردد.

چیلرهای آذر نسیم در ظرفیت های متفاوت از 3/5 الی 120 تن همراه با کمپرسور رفت و برگشتی طراحی و تولید شده است.

یکی از مهمترین ملاحظات در طراحی کویل کندانسور، دمای اشباع مبرد در کندانسور یا دمای کندانسور است. وظیفه کمپرسور فشرده کردن گاز مبرد است.

آب در اطراف این لوله های برای خنک شدن است و با استفاده از مبرد می توان گرمای موجود در آب را گرفته و دمای آن را به زیر صفر برده و خنک کرد.

البته در این صنعت از مینی چیلر صنعتی یا چیلر صنعتی استفاده می شود. شما کاربر گرامی می توانید با مطالعه مقاله جامع “آشنایی با انواع کمپرسور چیلر” اطلاعات تخصصی تری در خصوص انواع مدل های کمپرسور چیلر و مزایا و معایب آن و نیز نحوه عملکرد هر یک از آنها بدست آورید.

در این مقاله قصد داریم هر آنچه نیاز است در رابطه با چیلرهای صنعتی بدانید را برایتان شرح دهیم. چیلرهای صنعتی دارای حساسیت بسیار بالایی دارند و باید همیشه آماده به کار باشند.

4. صنایع چاپ و چاپخانه ها: دستگاه های چاپ به دلیل چرخش بسیار بالا و اصطکاک بالایی که دارند باعث ایجاد حرارت و دمای بسیار زیادی می شوند.

2. صنایع پزشکی و دستگاه های MRI: در دستگاه های ام آر آی از اشعه ایکس و شتاب دهنده های خطی برای تکمیل فرآیند دستگاه استفاده می شو که موجب تولید حرارت بسیار بالایی است.

استفاده خواهد شد. البته برای خنک سازی آب هم در درجه های زیر صفر از چیلر صنعتی استفاده می شود.

چیلرهای آذر نسیم با کندانسور های آب خنک و هوا خنک به شکل یکپارچه و مجزا تولید می شوند. اواپراتورهای چیلرهای آذر نسیم از نوع بدنه فولادی با لوله های مسی فین دار هستند.

با نصب فلوسوئیچ امنیت دستگاه بالا می رود و عملکرد صحیح و امنیت چیلر های آبی تضمین می شود. علاوه بر آن دارای مبردهای R22، -R470c، -R134a می باشند.

چیلرهای مسکونی و غیر مسکونی دارای تفاوت بسیار زیادی با چیلر صنعتی است. این قطعه در چیلرهای صنعتی علاوه بر حفاظت الکتروموتورها مانند کمپرسور و فن ها در برابر بار اضافه الکتریکی و دو فاز شدن جریان برق باید عملکرد چیلر را کنترل و مدیریت کند.

برای گرمایش در فصل زمستان باید به جای ورود آب سرد، آب گرم به سمت فن کویل وارد شود. 3. صنایع دستگاه های لیزر: برای شبرشکاری فلز ها حرارت بسیار بالایی تولید می شود.

یکی از مهم ترین تفاوت های چیلرهای مسکونی و غیر مسکونی با چیلرهای صنعتی این است که از این نوع چیلر های مسکونی و غیر مسکونی فقط در تابستان راه اندازی و استفاده می شود اما از چیلرهای سعنتی در همه فصل های سال استفاده می شود و در واقع چیلری همیشگی و دائمی است.

نوع دیگر کندانسورهای نسل جدید که در حال حاضر، مهریزان در دستگاههای مینی چیلر خانگی از آن استفاده میکند، کندانسورهای میکروچنل میباشند. This was generated by G SA Conte nt Gener​ator DE​MO!

قیمت انواع چیلرهای صنعتی با یک دیگر تفاوت داشته زیرا هر یک از آن ها منحصرا باید در یک صنعت خاص استفاده شود و عوامل مختلفی مانند سایز، نوع کارکرد و …

اجزا مختلف چیلر صنعتی چیست و چه عملکردی دارد؟ پس از آن که دمای آب به زیر صفر رسید آب به وسیله پمپ ها به فن کویل، رادیاتور، شوفاژ، دستگاه های صنعتی و …

این صفحات آب بند میشود که به صورت زوج و فرد در صفحات سیال سرد و سیال گرم جاری میشود.

یکی از اجزای اصلی سیستمهای تهویه هوای خانگی فن کویلها هستند که آب گرم از سمت دیگ و آب سرد شده چیلر توسط پمپها درون فن کویل جاریشده و درنهایت هوای فضای ساختمان مطبوع میشود.

قابل نصب در فضای باز : چیلر خانگی قابلیت نصب در پشت بام یا حتی در محیط حیاط را دارد .

عملکرد چیلرهای خانگی برای گرمایش محیط از چند جهت مطلوب است. کافی است برای سفارش محصول یا خرید چیلر کندانسور آبی با شماره های داخل سایت داتیس کار تماس حاصل فرمایید.

چیلرهای تراکمی از نظر عملکرد خود به دو گروه کلی چیلر تراکمی آبی و چیلر تراکمی هوایی تقسیم می شوند.

این شرکت تولید کننده چیلر کندانسور آبی کلیه محصولات خود را مطابق با استانداردهای روز و با گارانتی اصالت کالا به طور مستقیم از کارخانه به فروش می رساند.

یکسره کار کند، منجر به یخ زدن اسپلیت در پنل داخلی و قسمت هایی از دستگاه می شوند. همچنین درنظر داشته باشید که اسیدشویی چیلر باید توسط متخصصان باتجربه صورت گیرد؛ چرا که کار با اسید علاوه بر نیاز به رعایت الزامات ایمنی از جمله تجهیزات مناسب به تهویه مکانیکی فضا نیز احتیاج دارد و همچنین باید تمهیداتی درنظر گرفته شود که اسید خروجی حتی المقدور وارد سفرههای آب زیرزمینی نشود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از فن المانی چیلر دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها