کاهش 82 درصدی قربانیان تصادفات در قزوین

[ad_1]

ایسنا/ قزوین رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: از ۲۵ اسفند لغایت شنبه ۵ فروردین ۸۲ درصد کاهش قربانیان و تصادفات فوتی در محورهای فرعی استان رخ داد.

فرهاد ذاکری منش در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بار ترافیکی محورهای مواصلاتی استان نسبت به روزهای گذشته کاهش یافته است اما همچنان در محورهای استان رفت و برگشت وجود دارد.

وی ادامه داد: استان آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است و امنیت در محورهای مواصلاتی استان قزوین برقرار است و پلیس راه در محورهای مواصلاتی حضور دارد. در 11 روز گذشته نسبت به مدت مشابه سال گذشته 39 درصد افزایش ترافیک داشته ایم. از 25 اسفند لغایت شنبه 5 فروردین 82 درصد کاهش قربانیان داشته که تصادفات فوتی نیز در محورهای فرعی استان رخ داده است.

رئیس پلیس راه قزوین با تاکید بر اینکه عدم توجه به پیش رو، خستگی و خواب آلودگی رانندگان از عوامل اصلی تصادفات بوده است، افزود: اولویت اصلی خود و حفظ جان افراد و کاهش خسارات مادی و معنوی بوده است. certify حتما قوانین را رعایت کنید و هر ربع ساعت یکبار استراحت کنید و از طبیعت زیبای قزوین لذت ببرید.

ذاکری منش در پایان تاکید کرد: رعایت فاصله طولی و عدم استفاده از تلفن همراه جزو برنامه رانندگان باشد و در صورت امکان در زمان پیک سفر خودداری کنند. رانندگی در بزرگراه ها با رانندگی در شهر متفاوت است و رانندگان باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند. بسیاری از مهمانان به رانندگی در شهر عادت کرده اند به همین دلیل برای رانندگی در اتوبان های قزوین حساسیت خاصی دارند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها