کمک هلال احمر یزد در اجرای برنامه های زیست محیطی

[ad_1]

ایسنا/ یزد
معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد از اجرای طرح فرهنگی آموزشی «ماه یار زمین» در شعب این استان با هدف توسعه فرهنگ مسئولیت اجتماعی در بین کودکان و نوجوانان خبر داد. با تمرکز بر حفاظت از محیط زیست

«سید جواد میرحسینی» در این خصوص اظهار داشت: سازمان جوانان هلال احمر بر مشارکت نهادهای دولتی و غیردولتی فعال در محیط زیست و تقویت نگرش مسئله محور و فراتر از آن، ترویج ذهن راه حل محور در کودکان و نوجوانان تاکید دارد. این منطقه دارای “Lua، Amiga da Terra” است.

وی با بیان اینکه طرح ماه یار زمین با هدف توسعه فرهنگ مسئولیت اجتماعی در بین کودکان و نوجوانان با محوریت حفاظت از محیط زیست انجام می شود، افزود: این طرح در سه مرحله «مشکل یابی»، ارائه راهکار و تعهد درونی”. فرد.” مطابق “راه حل” در حفاظت از محیط زیست اجرا می شود.

معاون امور جوانان هلال احمر استان با اشاره به مشارکت کودکان و نوجوانان در اجرای این طرح گفت: زباله ها، کشتار حیوانات را از نزدیک بررسی کنید و در گام دوم اقدام کنید. نظرات، پیشنهادات و راهکارهای لازم در این زمینه.

وی گفت: جامعه هدف این طرح برای گروه های سنی 4 تا 6 سال، 7 تا 9 سال، 10 تا 12 سال، 13 تا 15 سال و 16 تا 18 سال است.

میرحسینی تصریح کرد: شرکت کنندگان باید با توجه به سن، تجربه، علایق و خلاقیت خود مشکل خود و راه حل پیشنهادی برای حل مشکل را در قالب یک نقاشی برای ارائه گزارش خبری و مستند ارائه دهند.

معاون جوانان هلال احمر استان در پایان خاطرنشان کرد: در این طرح اعضای فوق می توانند پس از بررسی و ارائه راهکارهای رفع مشکلات زیست محیطی، آثار خود را که به صورت فیلم، گزارش، مستند و یا نقاشی می باشد ارائه نمایند. جمعیت هلال احمر در استان یزد شعبه اعزام خواهد کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها