گرد و غبار شدید در محور هراز بر اثر ریزش دیواره معدن رخ داده است

[ad_1]

ایسنا/ مازندران مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت: ریزش زمین و ریزش دیواره معدن در محور هراز در معدن بخش خصوصی ناشی از گرد و غبار بوده که خوشبختانه خسارت مالی و جانی در پی نداشته است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، حسن جهانیان به وقوع گرد و غبار شدید در محور هراز اشاره کرد و گفت: این گرد و غبار بر اثر ریزش کوه در یک معدن بخش خصوصی ایجاد شد که خوشبختانه دیروز مشکل برطرف شد. دربعدازظهر.”

وی با بیان اینکه یک مین در کنار جاده و کنار رودخانه در حال حفاری است، گفت: هیچ گونه انفجاری گزارش نشده است و ریزش و ریزش معدن همزمان با موج دوم بازگشت رخ داده است.

جهانیان تاکید کرد: معدن مورد نظر و محور هراز از یکدیگر فاصله دارند و بین آنها رودخانه وجود دارد، بنابراین سنگ ها آسیبی به جاده و مسافران وارد نکرده و تنها گرد و غبار ناشی از ریزش به سطح جاده منتقل شده و باعث شده است. وحشت. .

وی با اشاره به گرد و خاک شدید در محور هراز گفت: نیروهای سازمان راهداری استان با هماهنگی آتش نشانان تا صبح امروز در محل حضور داشتند تا از تصادف برای مسافران جلوگیری کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران خاطرنشان کرد: خوشبختانه هیچ یک از سرنشینان این حادثه آسیب جانی نداشتند و این حادثه خسارت مالی نداشت، همچنین پاکسازی راه ها از صبح امروز آغاز شده و تاکنون به پایان رسیده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها