35 جلسه جزء خوانی قرآن در کردستان برگزار می شود

[ad_1]

ایسنا/ کردستان رئیس شورای هیئات مذهبی استان کردستان از برگزاری 35 محفل انس با قرآن در بزرگداشت امام حسن مجتبی (ع) در استان کردستان خبر داد و گفت: از این تعداد 6 محفل در سنندج مرکز استان برگزار می شود.

نورعلی خزایی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) در استان کردستان، ویژه برنامه های متعددی توسط هیئت های مذهبی استان تدارک دیده شد.

وی از برگزاری 35 محفل انس با قرآن در بزرگداشت امام حسن (ع) در استان کردستان خبر داد و افزود: از این تعداد 6 محفل در مرکز استان کردستان برگزار می شود.

رئیس شورای هیئات مذهبی استان کردستان تصریح کرد: این محافل قرآنی عصر فردا 28 فروردین ماه به صورت همزمان در سراسر استان در شهرستان های استان کردستان برگزار می شود.

وی از برگزاری ویژه برنامه بزرگداشت ولادت امام حسن مجتبی (ع) با حضور علما و روحانیون شیعه و سنی خبر داد و گفت: این ویژه برنامه امشب 27 فروردین ماه در خانه کرد سنندج برگزار می شود. یک افطاری ساده به شرکت کنندگان داده می شود.»

خزایی افزود: در این ویژه برنامه امام حسن مجتبی(ع)، استاندار کردستان، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار سنندج و سایر مراجع استانی و شهری حضور خواهند داشت.

وی از توزیع غذای گرم به مناسبت میلاد کریم اهل بیت(ع) خبر داد و گفت: این اختر تابناک امامت و ولایت در شب میلاد 6000 پرس غذای گرم در بین مناطق حاشیه شهر سنندج توزیع می کند. ارائه شده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها